فهرست

شهرستان جغتايبه مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور انجام شد؛ طرح کتابخانه گردی و درخت کاری در کتابخانه عمومی شهدای ابویسان جغتای طرح کتابخانه گردی و درختکاری به مناسبت گرامیداشت هفدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور با حضور مسئولان از جمله معاون سیاسی امنیتی فرمانداری در کتابخانه شهدای ابویسان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، طرح کتابخانه گردی و درختکاری به مناسبت 17 اسفند، هفدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور با حضور  معاون سیاسی امنتی فرمانداری، مسولان روستای ابویسان ،کارکنان اداره منابع طبیعی جغتای ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی و دانش آموزان در کتابخانه عمومی شهدای ابویسان برگزار شد.

علی اکبرآزادواری، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری جغتای،  ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور،  برای دانش آموزان از اهمیت درختکاری و کتابخوانی سخن گفت و دانش آموزاران را تشویق به حفظ و نگهداری درختان کاشته شده کرد.

کبری اولیایی نژاد، رئیس اداره کتابخانه های عمومی جغتای نیز دانش آموزاران را به خواندن و مطالعه کردن و نیز کاشت درخت تشویق کرد و ادامه داد: کتاب یار مهربانی است که کودکان و نوجوانان می توان با مطالعه و  انتخاب کتاب های مناسب و مفید آینده ای درخشان را بر ای خود فراهم سازند.

 وی در پایان از مساعدت اداره منابع طبیعی شهرستان به جهت اهدای 30 اصله نهال تقدیر و تشکر کرد.   

کاشت نهال ها، بازدید از بخش های مختلف کتابخانه، اهدای کارت های همیار طبیعت به دانش آموزان و اجرای سرود از برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.