فهرست

تبريك

مشارکت بیش از160هزار نفر در جشنواره کتاب خوانی رضوی،

موفقیتی مبارک تقدیم به امام مهربانیها

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در پیامی با اشاره به مشارکت بیش از 160هزار نفری در استان کسب این موفقیت را به کتابداران و دست اندرکاران جشنواره تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان در پیامی با اشاره به استقبال عمومی از جشنواره کتابخوانی رضوی و مشارکت بیش از 160هزار نفر در استان از این جشنواره کسب این موفقیت را به کتابداران و دست اندرکاران جشنواره در خراسان رضوی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:
                                                                                      بسمه تعالی
                                                                         قال الرضا(ع): رحم الله من احیا امرنا

اینک که به حول و قوه الهی و تحت توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عج) و کرامت امام مهربانیها(ع) وبا همت و تلاش و کار جهادی شما عزیزان "هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی" به کار خود پایان داد، لازم می دانم از یکایک شما همکاران خوب و کتابداران عزیز استان صمیمانه سپاسگذاری و قدردانی نمایم.

جشنواره کتابخوانی رضوی" فرصت مناسبی برای احیای امر اهل بیت(ع)،نشر سیره رضوی و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بود که شما همکاران گرامی ام با استفاده بهینه از این فرصت توانستید به ارتقا جایگاه کتابداران و کتابخانه های عمومی استان کمک شایانی بنمایید.

این برادر کوچک شما با ساییدن جبهه سپاس به آستان ربوبی به جهت کسب توفیق در این مسیر در برابر این تلاشهای ارزنده شما سر تواضع و ادب فرود آورده و در جوار بارگاه ملکوتی سلطان سریر ارتضا حضرت ابوالحسن علی بن موسی الرضا المرتضی(علیه آلاف التحیه والثنا) برایتان عزت، سلامت و موفقیت روزافزون از خداوند متعال مسالت می نماید.
                                                                                                                 علی اکبر سبزیان
                                                                                                                        مدیرکل