فهرست

تبريك

به مناسبت صدور حکم اعضای هیات امنای نهاد کتابخانه های عمومی صادر شد؛

پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به استاد مهری پریرخ

به مناسبت انتخاب مهری پریرخ عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد مقدس به عنوان عضو هیئت امنای نهاد کتابخانه های عمومی کشور توسط ریاست محترم جمهوری، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی این انتصاب را به ایشان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به مناسبت انتخاب مهری پریرخ عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد مقدس به  عنوان عضو هیئت امنای نهاد کتابخانه های عمومی کشور توسط ریاست محترم جمهوری، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی این انتصاب را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

سلام و تحیت

با احترام و کمال خرسندی از انتصاب شایسته سرکار عالی از سوی مقام منیع ریاست جمهوری به سمت عضو هیات امنای نهاد کتابخانه های عمومی کشور که نمادی از توجه دولت تدبیر و امید به تعهد، کارآمدی، شایستگی، تخصص و تجربه است، را تبریک عرض می نمایم.

بدون شک حضور سرکار عالی و رهنمودهای تان مایه امید فرهنگ کشور به ویژه در عرصه کتاب و کتابخوانی خواهد بود و می توان افق روشن و آینده ای پر امید را در سپهر فرهنگ کشور در حوزه کتاب متصور شد.

اهالی فرهنگ و ادب به ویژه در خطه خراسان حضور سرکار عالی را در این کسوت از نقاط درخشان نهاد کتابخانه های عمومی کشور در دوره جدید دانسته و حضور شخصیت ممتازتان که نشات گرفته از علم و ادب، خردورزی و دانشورزی است را پاس می دارند.

اینجانب نیز به عنوان عضو کوچکی از جامعه کتابداران و به نمایندگی از ایشان ضمن تبریک مجدد به سرکار عالی سلامتی و توفیق سرکار عالی را از خدواند متعال خواستارم.  
                           
                                                                                                                                             علی اکبر سبزیان
                                                                                                                                                   مدیرکل