فهرست

اخبار شهرستان‌ها

نماینده مردم شهرستان گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی؛

از آحاد مردم برای مشارکت حداکثری در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد

نماینده مردم شهرستان گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی از آحاد مردم برای مشارکت حداکثری در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، محمد صفائی دلوئی، نماینده مردم شهرستان گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی از آحاد مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:
به نام خدا
 
یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی که با هدف معرفی کتب ارزشمند و بررسی ابعاد شخصیتی و علمی امام هشتم و دوازدهم شیعیان حضرت امام رضا(ع) و امام زمان (عج) و همچنین ترویج فرهنگ رضوی و مهدویت و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و تعالی فرهنگ غنی اسلامی و سیره ائمه معصوم (ع) در حال برگزاری است، امری پسندیده و قابل تقدیر است.
اکنون که بدلیل بیماری منحوس کرونا، به مساله در خانه ماندن و رعایت فاصله اجتماعی تاکید می گردد، بهترین و والاترین شیوه بهره مندی از ساعات و لحظات، مطالعه و انس با کتاب است و نیکوتر آنکه این مطالعه در جهت شناخت هر چه بیشتر سیره ی اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و الفت بیشتر با آن ارواح طیبه از طریق کتابخوانی باشد.
لذا ضمن ارج نهادن این رویداد فرهنگی، بدینوسیله از مردم فهیم و فرهیخته شهرستان‌های گناباد و بجستان، بویژه نسل جوان و نوجوان و عموم علاقمندان کتاب و کتابخوانی دعوت می‌کنم با استقبال شایسته و حداکثری از فراخوان یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و با توسل به نور مبارک شمس الشموس حضرت امام رضا(ع)، با مشارکت پر شور در این اقدام ارزشمند فرهنگی و معنوی، معرفتشان را نسبت به اهل بیت علیهم السلام افزایش داده و سیره پاک ائمه اطهار را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.
دکتر محمد صفایی
نماینده مردم شهرستان های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی
نسخه قابل چاپ