فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی کلات با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کلات در راستای برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مریم قدیمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کلات در راستای برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حجت الاسلام و المسلمین محسن تسلیخ، امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین محسن تسلیخ، امام جمعه شهرستان کلات با بیان نکاتی درباره اهمیت کتابخوانی در جامعه، گفت: طلاب عزیز و روحانیت باید در راستای ترویج و تشویق جامعه به امر کتاب و کتابخوانی نسبت به سایرین پیشرو و پیشگام باشند.

وی افزود: در همین راستا ضمن قدردانی از زحمات متولیان برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی تمام سعی و هم خود را برای برگزاری هر چه باشکوه تر این جشنواره در جهت ادای دین به ساحت حضرت امام رضا(ع) به کار خواهیم گرفت.

گفتنی است، در پایان این دیدار مقرر شد اقداماتی از قبیل معرفی منابع جشنواره کتابخوانی رضوی، بهره گیری از ظرفیت روحانیون در ایام محرم در راستای معرفی جشنواره، مشارکت حداکثری طلاب و روحانیون به همراه خانواده هایشان در جشنواره، استفاده از ظرفیت مبلغین روستاها و روحانیون مساجد برای ترویج و دعوت از عموم مردم جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی توسط ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان انجام شود.

 
نسخه قابل چاپ