فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

در پنجاه و دومین سالگرد تاسیس نخستین کتابخانه شهرستان انجام شد؛

اهدای خون کتابداران کتابخانه های عمومی چناران

در پنجاه و دومین سالگرد تاسیس کتابخانه عمومی باقرالعلوم (ع) چناران و در راستای ترویج سنت حسنه اهدای خون، کتابداران کتابخانه های عمومی خون اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در پنجاه و دومین سالگرد تاسیس کتابخانه عمومی باقرالعلوم (ع) چناران و در راستای ترویج سنت حسنه اهدای خون کتابداران کتابخانه های عمومی خون اهدا کردند.

رییس اداره کتابخانه های عمومی چناران گفت: برخی کمک هایی که انسان انجام می دهد جایگزین مالی ندارد و اهدای خون یکی نمونه از این کمک هاست.

مریم نوروزی با اشاره به اینکه زندگی برخی بیماران نیازمند به اهدای خون مستمر مردم نوع دوست است، ادامه داد: از کارکنان و اعضای کتابخانه های عمومی خواهان هستم که در همه  طول سال به اهدای خون توجه کنند و در هر بار با همراهی یکدیگر به یاری بیماران بشتابند.

محمد افضلی کتابدار کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) نیز گفت: با توجه به کاهش سطح ذخایر خونی به علت سرمای هوا و شیوع ویروس کرونا وظیفه خود می دانم که در این امر نوع دوستانه شرکت کنم.

محمد تقوی از اعضای فعال کتابخانه نیز با شرکت در این امر خداپسندانه گفت: شرکت در این اقدام خداپسندانه و همچنین برنامه ‌های گروهی سبب افزایش روحیه و شادابی شده که  رابطه مستقیم در بهبود کارایی و مثبت نگری شان دارد. 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ