فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

با هدف ترویج فرهنگ مطالعه صورت گرفت؛

دیدار فعالان حوزه کتاب با اعضای شورای اسلامی شهر نیشابور

جمعی از فعالان حوزه کتاب شهرستان نیشابوربا اعضای شورای اسلامی شهر نیشابور دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛ به مناسبت میلاد فرخنده حضرت علی(ع) و روز مهندس،محمدرضا مقدم پاشا، رییس اداره کتابخانه های عمومی،علیرضا سیدآبادی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،محمد احمدآبادی، مدیر و اعضای انجمن کتابخوانی پرواز سیمرغ به همراه جمعی از علاقمندان و فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی شهرستان نیشابور با اعضای شورای اسلامی شهر نیشابور دیدار کردند.

محمدرضا مقدم پاشا، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور اظهار کرد: در این دیدار که به منظور بررسی مشکلات حوزه کتاب و کتابخوانی صورت گرفت طرح " نذر کتاب" که توسط علاقمندان به کتاب به ویژه انجمن کتاب پرواز سیمرغ درحال انجام است به اعضای شورای شهر معرفی و نحوه انجام و نتایج این طرح بررسی شد.

وی افزود: همچنین در این جلسه در خصوص جذب خیرین در خصوص ساخت کتابخانه ها و پیگیری سریع تر روند ساخت کتابخانه مرکزی بحث و تبادل نظر شد.
 
رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور با تقدیر از همراهی محمد احمدآبادی مدیر انجمن کتابخوانی پرواز سیمرغ تاکید کرد: شهرستان نیشابور از جمله شهرستان های فعال در حوزه کتاب به ویژه تشکل های کتابخوانی است و نقش این گروه های مردم نهاد در ترویج فرهنگ کتابخوانی بی بدیل  است.

وی ابراز امیدواری کرد: با گسترش انجمن های کتابخوانی،"کتاب" عضو ثابت خانواده ها شود.


 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ