فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی مطرح شد؛

دعوت دبیر جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان گناباد از مردم برای حضور پررنگ در این جشنواره

دبیر جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان گناباد با صدور پیامی از عموم مردم برای شرکت در این جشنواره دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، احمد مظلوم، رئیس اداره کتابخانه های عمومی و دبیر جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان گناباد با صدور پیامی از عموم مردم برای شرکت در این جشنواره دعوت به عمل آورد.

متن پیام به شرح ذیل است:
به نام خداوند بخشنده و مهربان
 
‌فرهنگ ایرانی و اسلام ناب با کتاب و کتابخوانی عجین است. برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، فرصتی مغتنم برای تقویت مطالعه کتابهای ارزشمند و افزایش بنیه معرفتی است.
بر ماست که در راستای شکرگزاری از حضور امام رضا (ع)، ولی نعمت فکری و معنوی ما در کشور ایران، همزمان با برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی مطالعه کتاب های مفید با محوریت سیره، احادیث و مبارزات این امام همام و فرزندانش را در برنامه زندگی خود قرار دهیم. مطالعه گروهی خردسالان و کودکان در کنار سایر اعضای خانواده باعث ترویج و تثبیت فرهنگ کتاب و کتابخوانی خواهد شد. از مردم فرهنگ دوست شهرستان گناباد خواستارم با بهره گیری از فرصت خانه نشینی خود در ایام کرونا با مشارکت کودکان، نوجوانان و سایر اعضای خانواده در یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت نمایند.
امیدوارم همانند چند دوره گذشته شاهد حضور پررنگ دستگاه های اجرایی، فعالان فرهنگی و مردم فرهنگ دوست شهرستان گناباد در جشنواره کتابخوانی رضوی باشیم.

احمد مظلوم

رئیس اداره کتابخانه های عمومی
و دبیر جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان گناباد
نسخه قابل چاپ