فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

با هدف غنی سازی منابع کتابخانه اجرا شد؛

طرح قلک مهربانی کتاب در کتابخانه مرکزی امام خمینی(ره) مشهد

طرح «قلک مهربانی کتاب» به همت و همراهی خیرخواهانه کتابداران کتابخانه مرکزی امام خمینی(ره) مشهد برای تامین منابع مورد نیاز اعضای کتابخانه با هدف غنی سازی منابع کتابخانه ای انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‏ های عمومی خراسان رضوی، طرح «قلک مهربانی کتاب» به همت  و همراهی کتابداران کتابخانه مرکزی امام خمینی(ره) مشهد برای تامین منابع مورد نیاز اعضای کتابخانه با هدف غنی سازی منابع کتابخانه ای آغاز شد.

ملیحه فخار طبسی، معاون کتابخانه مرکزی امام خمینی (ره) مشهد گفت: با ایده مهدی سلطانی کتابدار کتابخانه و مشارکت هشتاد درصدی کتابداران کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) و برخی از اهالی فرهنگ و دوستدار کتاب، در قالب طرح «قلک مهربانی کتاب» بخشی از کتاب های مورد نیاز اعضا تهیه و به کتابخانه اهدا شد.

مهدی سلطانی مجری و طراح  این جریان فرهنگی در توضیح طرح گفت: از ابتدای هفته کتاب سال جاری طرح قلک مهربانی در قالب تشویق به همراهی کتابداران و اعضای علاقه مندان به کتابخوانی  با اهدای کتاب در جهت احیاء و ترویج سنت پسندیده‏ اهدای علم و دانایی آغاز و  کتاب های مورد نیاز مراجعین خریداری و به مجموعه کتابخانه اضافه شد.

وی همچنین افزود: تاکنون 24 نسخه کتاب به ارزش 15میلیون ریال در حوزه فناوری و پزشکی خریداری و به مجموعه مخزن اضافه شده است. 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ