فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی؛

اعضای افتخاری جمعیت هلال احمر شهرستان داورزن از کتابخانه ولیعصر(عج) بازدید کردند

در راستای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی اعضای افتخاری جمعیت هلال احمر شهرستان داورزن از کتابخانه ولیعصر(عج) بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در راستای برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی اعضای افتخاری جمعیت هلال شهرستان احمر داورزن  از کتابخانه ولیعصر(عج) بازدید کردند.

 حسین خرمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان داورزن با اشاره  به برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: به پاس حضور ولی نعمت مان حضرت امام رضا(ع) و در راستای ادای دین به ساحت این امام همام هر ساله نهاد کتابخانه های عمومی کشور اقدام به برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی با محوریت سیر و سلوک زندگی ائمه اطهار(ع) به ویژه امام رضا(ع) و در بخشهای ویژه و متنوع می کند.

وی با ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه چگونگی شرکت در این جشنواره افزود: این یک وظیفه اجتماعی و الهی است که علاوه بر ترویج فرهنگ رضوی با توجه به تهاجمات فرهنگی امروزه و گسترش بیش از حد فضای مجازی در زندگی افراد، کتاب و کتابخوانی را به عنوان یک اصل در جامعه معرفی کنیم.

گفتنی است، ملیحه وطن، سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان داورزن آمادگی کامل خود جهت اجرای هر چه باشکوه تر جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور حداکثری جمعیت هلال احمر شهرستان و خانواده هایشان را اعلام کرد.
 
نسخه قابل چاپ