فهرست

فراخوان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

کتابخانه در هفته ای که گذشت؛

برنامه های فرهنگی در کتابخانه های عمومی تایباد

به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه های متنوع فرهنگی در سطح کتابخانه های تایباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی ، همزمان با دهه مبارک فجر  برنامه های متنوع فرهنگی در سطح کتابخانه های عمومی تایباد برگزار شد.

آذین بندی بخش های مختلف کتابخانه ها ، برگزاری نمایشگاه کتاب در کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد و مولانای تایباد و شهید مطهری کاریز و کتابخانه عمومی حضرت محمد(ص) مشهدریزه  از کتب موجود در این کتابخانه ها با رعایت دقیق دستورالعمل های  بهداشتی و برگزاری مسابقه کتابخوانی گام دوم انقلاب در فضای مجازی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله برنامه های اداره کتابخانه های عمومی تایباد در ایام دهه مبارک فجر بود.

حضور در غبار رویی مزار شهدا و تجدید پیمان با آرمان های انقلاب نیز نواخته شدن زنگ انقلاب در مدرسه یاسر شهر مشهدریزه و نیز همچنین مسابقه رنگ آمیزی و نقاشی دهه فجر در کتابخانه مولانای تایباد و نیز برگزاری ایستگاه نقاشی در کتابخانه حضرت محمد(ص) مشهدریزه از دیگر برنامه های  اداره کتابخانه های عمومی تایباد در ایام مبارک دهه فجر بوده است
نسخه قابل چاپ