فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی بجستان با روسای اداره بهزیستی و ورزش و جوانان شهرستان دیدار و گفتگو کرد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان در راستای برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با روسای اداره بهزیستی و ورزش و جوانان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، علیرضا صغیر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان در راستای برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با مجید ازقندی، رئیس اداره بهزیستی و علی اصغر اکبری، رئیس ادارهورزش و جوانان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
علیرضا صغیر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجستان گفت: یکی از اهداف اداره کتابخانه های عمومی شهرستان استفاده از ظرفیت تمام دستگاه های اجرایی برای مشارکت حداکثری در جشنواره کتابخوانی رضوی و معرفی جایگاه و خدمات کتابخانه ای است.
 وی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ رضوی در جامعه، افزود: جشنواره کتابخوانی رضوی علاوه بر فراهم کردن بستری مناسب برای حضور و مشارکت کارکنان سایر دستگاه های اجرایی در کتابخانه ها و جشنواره کتابخوانی رضوی باعث ایجاد تعامل و همکاری های بیشتر با آنها نیز می گردد.
علیرضا صغیر ضمن ارائه توضیحاتی در راستای معرفی منابع جشنواره و نحوه شرکت در آن، گفت: امیدوارم با همکاری و همیاری سایر دستگاه های اجرایی شاهد حضور پررنگ عموم مردم بجستان در جشنواره کتابخوانی رضوی باشیم.
گفتنی است، علی اصغر اکبری، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بجستان ضمن انجام هماهنگی لازم برای حضور کتابداران در کلاسهای ایام فراغت آن اداره، بخشی از جوایز جشنواره کتابخوانی رضوی نیز بر عهده گرفت.

Description: H:\1خبر\0کار شده\1400\0مرداد\بجستان\دیدار با بهزیستی و ورزش\final\photo_2021-08-01_19-15-48.jpg

 
نسخه قابل چاپ