فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در جلسه شورای فرهنگ عمومی داورزن؛

منابع یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی معرفی شد

منابع یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان داورزن با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، منابع یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان داورزن با حضور حجت الاسلام و المسلمین جواد علیزاده، امام جمعه و حسین اسدالهی، فرماندار شهرستان معرفی شد.

حسین خرمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان داورزن با معرفی منابع جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برای رده های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال در حال برگزاری است و علاقمندان می توانند در رشته های نقاشی، پویش کتابخوان، سوالات چهارگزینه ای، قصه گویی، داستان کوتاه و غیره شرکت کنند.
وی با توضیح نحوه شرکت در جشنواره افزود: به علت شیوع کرونا و عدم امکان برگزاری جشنواره بر خلاف سالهای گذشته به صورت حضوری و در جهت حفظ پروتکلهای بهداشتی فرآیند شرکت در مسابقه به صورت مجازی و با مراجعه به سایت samakpl.ir است.
حسین خرمی ترویج فرهنگ رضوی را وظیفه ای الهی و اجتماعی دانست و گفت: امیدوارم با مشارکت و همراهی سایر دستگاه های اجرایی شاهد برگزاری باشکوه جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان داورزن باشیم
نسخه قابل چاپ