فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت نماز؛

نمایشگاه کتاب به همت کتابخانه شیخ هادی کدکنی در مصلی نماز جمعه شهر کدکن برگزار شد

نمایشگاه کتاب با محوریت «نماز» به همت کتابخانه عمومی شیخ هادی کدکنی در مصلی نماز جمعه شهر کدکن تربت حیدریه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نمایشگاه کتاب با محوریت «نماز» به همت کتابخانه عمومی شیخ هادی کدکنی در مصلی نماز جمعه شهر کدکن تربت حیدریه برگزار شد.

علیرضا بخشی مسئول کتابخانه شهر کدکن با اشاره به هماهنگی های انجام شده با ستاد اقامه نماز جهت برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی نماز جمعه گفت: کتابهای این نمایشگاه با محوریت نماز در موضوعاتی از قبیل تاثیرات نماز و دین در زندگی شخصی و اجتماعی، تاریخچه پیدایش دین در تاریخ وهمچنین معرفی کتابهای یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی است.

وی نماز جمعه را یکی از ظرفیتهای مهم برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی  دانست و افزود: در همین راستا با هماهنگی های انجام شده تبلیغات محیطی  یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با محوریت زندگی و شخصیت حضرت امام رضا(ع) و بخش ویژه حضرت مهدی(عج) انجام شد.

گفتنی است، حجت الاسلام و المسلمین حسین بوژمهرانی، امام جمعه شهر کدکن بالغ بر 300 نسخه کتاب به کتابخانه عمومی شیخ آقا هادی کدکنی اهدا کرد.

شایان  ذکر است، در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی حجت الاسلام و المسلمین حسین بوژمهرانی، امام جمعه شهر کدکن و علی محمدی، بخشدار شهر کدکن کارت عضویت افتخاری در کتابخانه عمومی را دریافت کردند.
 
نسخه قابل چاپ