فهرست

شهرستان گنابادبه همت کتابخانه شهید مطهری گناباد انجام شد؛ جشنواره نوروز 1400 با کتاب ، با شعار ما در خانه می مانیم برگزار شد جشنواره نوروز 1400 با کتاب ، با شعار ما در خانه می مانیم توسط کتابداران کتابخانه عمومی شهید مطهری گناباد برگزار شد به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛ جشنواره " نوروز 1400 با کتاب" با شعار " ما در خانه می مانیم"  به همت کتابداران کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان گناباد برگزار شد.
اسما قلی زاده نوقابی، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع بیش از حد ویروس کرونا در این ایام، بهترین جایگزین برای عدم سفر، ماندن در خانه و پر کردن اوقات فراغت خانواده ها، مطالعه می باشد.
مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری افزود: این جشنواره با حضور اعضای کتابخانه و در قالب تهیه یک فیلم دو دقیقه ای و یا ارسال عکس سلفی با بهترین کتابی که در نوروز 1400 هدیه گرفته اند در کنار سفره هفت سین، برگزار شد.
وی در ادامه گفت: خوشبختانه این جشنواره با استقبال بی نظیر اعضای کتابخانه و شرکت کنندگان دیگری از استانهای دیگر مواجه گردید.
گفتنی است پس از داوری آثار، 10 اثر شایسته تقدیر در بخش "سلفی با کتاب" به شرح ذیل انتخاب گردید:
فاطمه فندرسکی، آرش شمس، مریم رفعتی، فاطمه اسدپور، به ثنا کردی، محدثه شجاع، پارسا اصلحی، در بخش پویش مسابقه و مبینا قربانی، محمد سینا شاهرودیان و محمد اسدپور