1399/4/7 شنبه با هدف ترویج فرهنگ توجه به کتابخانه سازی انجام گرفت، تقدیر از خیر نیک اندیش مشهدی توسط اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با هدف ترویج فرهنگ حضور خیران نیک اندیش در حوزه کتاب و کتابخانه سازی، اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی از خیر نیک اندیش مشهدی به جهت همراهی با پویش خانواده کتابخوان تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، با هدف ترویج فرهنگ حضور خیران نیک اندیش در حوزه کتاب و کتابخانه سازی، اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی از مرتضی کرباسی،خیر نیک اندیش مشهدی به جهت همراهی با پویش خانواده کتابخوان تقدیر کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در این جلسه،همراهی و پشتیبانی خیرین با برنامه های فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و کتابخانه سازی را امری مقدس و خداپسندانه دانست.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان ادامه داد: در حال حاضر کتابخانه های عمومی مرکزی برای برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و ترویجی کتاب و کتابخوانی هستند و کتابخانه های عمومی دانشگاهی مردمی هستند و مسلما کمک به توسعه کتابخانه ها کمک به توسعه فرهنگ کشور است.

مرتضی کرباسی، خیر نیک اندیش مشهدی و نایب رئیس مجمع خیرین توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی خراسان رضوی نیز در این جلسه همراهی خود با کتابخانه های عمومی را باعث آرامش و شادی درونی خود عنوان کرد.

وی از ادامه این همکاریها در کمک به برگزاری برنامه های فرهنگی در کتابخانه های عمومی خبر داد.

شایان ذکر است در ایام تعطیلات کرونایی کتابخانه های عمومی همزمان با اجرای طرح پویش خانواده کتابخوان، 50میلیون ریال از هدایا و جوایز این پویش توسط این خیر نیک اندیش مشهدی تامین شد.

 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]