1399/2/31 چهارشنبه با صدور پیامی انجام شد؛ دعوت فرماندار تایباد از مردم جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی فرماندار شهرستان تایباد از مردم ولایت مدار شهرستان برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی؛ محسن سیاح، فرماندار شهرستان تایباد از مردم شهرستان برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت به عمل آورد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح کشور ، معرفی سیره زندگی معصومانه اهل بیت(ع) در میان اقشار جامعه،  ترویج واعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی و نشاط اجتماعی در جامعه است.

ارادت به اهل بیت و مطالعه زندگی ائمه اطهار(ع)، موجب درپیش‌گرفتن سبک زندگی رضوی و توحیدمحوری در زندگی شرکت کنندگان می‌شود.

ترویج فرهنگ رضوی و خدمت به ساحت مقدس امام رضا(ع) یک افتخار بزرگ است.

این جشنواره فرصتی بسیار عالی برای حضور هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان اهل مطالعه در این برهه از زمان که شیوع ویروس کرونا موجب خانه نشینی شده است و آنها را با سیره و فضائل ائمه اطهار(ع) بیش از پیش آشنا می کند.

لذا از همه علاقه مندان به مطالعه به ویژه جوانان و نوجوانان شهرستان تایباد دعوت می کنم در این جشنواره فرهنگی مذهبی شرکت کنند.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]