1399/4/7 شنبه به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد برگزار شد؛ دو مسابقه کتابخوانی ویژه دهه کرامت در کتابخانه های عمومی گناباد مسابقه بزرگ کتابخوانی رضوی و مسابقه کتابخوانی مادرانه ویژه دهه کرامت و با مشارکت اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان در حال اجراست.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مسابقه بزرگ کتابخوانی رضوی و مسابقه کتابخوانی مادرانه ویژه دهه کرامت و با مشارکت اداره اوقاف و امورخیریه و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد در حال اجراست.

احمدمظلوم،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد دهه کرامت را فرصتی ارزشمند برای گرامیداشت و تبیین فرهنگ قرآنی و نشر معارف ائمه اطهار(ص) دانست و اظهار کرد: در این راستا باید از این فرصت استفاده کرده و با اجرای برنامه‌های فرهنگی زمینه آشنایی جامعه را با سیره و زندگی ائمه اطهار فراهم کنیم.

وی برگزاری دو مسابقه بزرگ کتابخوانی در شهرستان گناباد،را از اقدامات برجسته کتابخانه های عمومی شهرستان در طول دهه کرامت عنوان کرد و از همکاری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گناباد در اجرای این دو مسابقه بزرگ قددرانی نمود.

رابط فرهنگی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد گفت:در طول دهه کرامت دو مسابقه کتابخوانی درشهرستان گناباد حال اجرا می باشد.

اسما قلی زاده نوقابی،مسابقه بزرگ کتابخوانی رضوی که در واقع بومی سازی شده مسابقات کتابخوانی دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی است و با مشارکت اداره اوقاف در طول دهه کرامت در حال برگزاری است و در پایان هر روز در دهه کرامت یک جایزه نفیس از طرف اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان به برترین آثار ارسالی برای جشنواره رضوی در قالب نقاشی و پویش اعطا خواهد شد.

وی ادامه داد: مسابقه کتابخوانی مادرانه از کتاب«مادرانه» نوشته محمدجواد نظافت یزدی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری جهت جلوگیری از کاهش جمعیت نگاشته شده  و تاملی در مقام مادری و اهمیت فرزند آوری نیز در سطح کتابخانه های عمومی شهرستان در حال اجرا است.
این مسابقه نیز به همت اداره اوقاف و امور خیریه  و ادراه کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد در حال اجراست و علاقمندان جهت شرکت در مسابقه میتوانند کتاب را از کتابخانه های عمومی و اداره اوقاف شهرستان تهیه و در مسابقه شرکت نمایند.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]