1399/6/26 چهارشنبه با حضور اعضای حقیقی و حقوقی؛ جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی قوچان و باجگیران برگزار گردید با حضور اعضای حقیقی و حقوقی جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قوچان و بخش باجگیران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی ، جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان  قوچان و بخش باجگیران با حضور هادی رجائی نیا ، فرماندار و رییس انجمن و  اعضای حقیقی و حقوقی  در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در ابتدای جلسه فرماندار شهرستان بر رعایت پروتکلهای بهداشتی در ایام بازگشایی کتابخانه ها به منظور حفظ سلامت مراجعین و پرسنل تاکید نمود.

رجائی نیا در ادامه بر لزوم بستر سازی مناسب در فضای مجازی همراه با تولید محتوا از سوی کارکنان کتابخانه ها  تاکید نموده و افزود : در شرایط کنونی حاکم بر اجتماع و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی کتابخانه های عمومی به عنوان پایگاه های فرهنگی باید ارتباط خود را با اعضا حفظ نمایند .

فرماندار و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قوچان در ادامه پیشنهاد راه اندازی «پویش همیاران کتابخوان» را ارائه نمود و افزود : در این طرح اعضای کتابخانه و عموم مردم ضمن مطالعه کتاب نسبت به خلاصه نویسی اقدام و برای ارزیابی به دبیرخانه پویش ارسال کنند .

در ادامه بهاره قاسمی ،رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قوچان نیز  برنامه و بودجه پیشنهادی سال 1399 را ارائه و نسبت به گزارش میزان تحقق برنامه و بودجه پیشنهادی سال 1398 اقدام نمود .

در پایان جلسه هر یک از اعضای انجمن به بیان نظرات و ایده های خود در خصوص کتابخوانی در فضای مجازی پرداختند.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]