1399/7/24 پنجشنبه به همت اداره کتابخانه های عمومی طرقبه شاندیز؛ آیین «سلام بر حبیب» در کتابخانه رودکی شاندیز برگزار شد عرض ارادت به محضر پیامبر مکرم اسلام در قالب آیین «سلام بر حبیب» در کتابخانه رودکی شاندیز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در آستانه رحلت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه آیین «سلام بر حبیب» به همت  کتابخانه رودکی شاندیز و با همكاري دفتر امام جمعه شاندیز در کتابخانه رودکی شاندیز برگزار شد.

سید جمال حقیرالسادات، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طرقبه شاندیز با تسلیت ایام رحلت پیامبر مکرم اسلام صلی الله علیها و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام و امام رئوف امام رضا علیه السلام گفت: در ایام رحلت جانسوز پیامبر گرامی اسلام همه کتابخانه های عمومی عرض ارادت خود را به محضر آن حضرت در قالب آیین سلام بر حبیب دنبال کرده اند.

وی در ادامه به معرفی کتاب آنک یتیم نظرکرده اثر محمدرضا سرشار پرداخت و گفت: کتاب «آنک آن یتیم نظر کرده» نوشته محمدرضا سرشار که توسط انتشارات سوره مهر به چاپ هشتم رسیده روایتی داستانی از زندگی و سیره رسول خدا(ص) است که هم برای مخاطبان نوجوان و هم بزرگسال می‌تواند شیرین و خواندنی باشد.

در ادامه برنامه حجت الاسلام بنی اسدی شهادت حضرت پیامبر خاتم صلی الله علیه و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام و امام رضا علیه السلام را تسلیت گفت و از اقدامات کتابخانه عمومی رودکی شاندیز تشکر کرد.

وی ضمن قرائت زيارت از بعيد پيامبر مكرم اسلام صلی الله علیه به ایراد سخنرانی پرداخته و نکاتی را در منزلت علم و دانش در کلام پیامبر صلی الله علیه تشریح کرد.

این مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی در محوطه باز حیاط کتابخانه رودکی شاندیز در روز پنجشنبه 24 مهرماه در ساعت 9:30 صبح برگزار شد.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]