1399/3/1 پنجشنبه فرماندار رشتخوار: جشنواره کتابخوانی رضوی موجب سلامت روح انسان است فرماندار رشتخوار در پیامی به جشنواره کتابخوانی رضوی از این جشنواره به عنوان سلامت روح انسان یاد کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل  کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، خالقداد عرب، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رشتخوار به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، در پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر است:
                                              
  بسمه تعالی
دین مبین اسلام برای مطالعه و کتابخوانی و کسب علم ، ارزش و اعتبار خاصی قائل شده است. در باب جایگاه کتاب همین بس که معجزه ما مسلمانان کتاب است و از آنجایی که مطالعه و کتابخوانی سطح آگاهی را افزایش می دهد و بهترین مونس انسان کتاب است ، در شرایط کنترل ویروس کرونا در کنار مراقبت جسم باید مراقب سلامت روح خود باشیم و می توانیم اوقات در خانه ماندن را با افزایش آگاهی توامان کنیم.

با توجه به استقبال گسترده شهروندان در سال های گذشته در جشنواره کتابخوانی رضوی از همه اقشار مردم دعوت می کنم در این رویداد بزرگ فرهنگی که به صورت ویژه به زندگی حضرت امام رضا (ع) و ائمه اطهار پرداخته است شرکت و ارادت خود را به ساحت مقدس ائمه اطهار(ع) در این ماه مبارک رمضان بیشتر کنند.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]