1399/5/8 چهارشنبه در هفته ابتدایی مرداد ماه صورت گرفت؛ برنامه های فرهنگی در کتابخانه های عمومی خلیل آباد در هفته ابتدایی مردادماه برنامه ای متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی خلیل آباد انجام شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در هفته ابتدایی مردادماه برنامه ای متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی خلیل آباد انجام شد.

در هفته گذشته با توجه به مناسبت های مختلف برنامه فرهنگی مناسبتی از جمله معرفی کتاب ، نمایشگاه کتاب و آموزش تصویر کاردستی در فضای مجازی کتابخانه بحر العلوم برگزار شد.

رئیس اداره کتابخانه ها با اعلام این خبر افزود: همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه الزهرا(ع) نمایشگاه ها کتاب از کتاب های موجود در محل کتابخانه های بحر العلوم و عمید الملک کندری برگزار شد که با استقبال از طرف اعضای کتابخانه همراه بود.

حسن احمدی ادامه داد: به همین مناسبت کتاب آئین همسرداری نوشته اسدالله محمدی نیا در فضای مجازی کتابخانه بحر العلوم معرفی شد.

وی یادآور شد: از دیگر برنامه های فرهنگی مناسبتی، معرفی کتاب تحلیلی از زندگانی و دوران امام محمدتقی(ع) اثر فضل الله صلواتی به مناسبت شهادت امام محمد تقی(ع) و داستان کودکانه باد و خورشید از جمله داستانهای کوتاه برای مادران قصه گو بود که در فضای مجازی کتابخانه معرفی شد.

احمدی، آموزش تصویری ساخت کاردستی پاندا، فعالیت آموزشی در فضای مجازی برای آموزش و بهره مندی خانواده ها را ازدیگربرنامه های این هفته عنوان کرد.

شایان ذکر است با توجه به فضای موجود وکرونایی موقتاً بسیاری از فعالیت های فرهنگی و آموزشی با بهره گیری از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جهت ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به شیوه متفاوت ادامه می یابد که تا حدودی موثر و پررنگ بوده است.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]