1399/5/11 شنبه با هدف بازدید روند ساخت و نحوه تامین و تخصیص منابع مالی؛ نماینده مجلس از مراحل ساخت کتابخانه مرکزی نیشابور بازدید کرد نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی از مراحل احداث کتابخانه مرکزی نیشابور بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، هاجر چنارانی، نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس شورای اسلامی؛ قدرت الله ابک، مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی و علیرضا قامتی، معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور از  مراحل احداث کتابخانه مرکزی نیشابور بازدید کردند.

این بازدید در راستای رایزنی و تامین هزینه های پروژه کتابخانه مرکزی شهرستان نیشابور انجام شد و طی آن مسئولان شهرستان و استان در جریان مراحل احداث کتابخانه قرار گرفته و در مورد ادامه روند ساخت و نحوه تامین و تخصیص منابع مالی گفتگو کردند.

شایان ذکر است، عملیات احداث کتابخانه مرکزی نیشابور با تخصیص زمین از سوی شهرداری به مساحت ۳۶۰۰ مترمربع و زیربنای ۲۰۰۰ مترمربع و ۴۰ میلیارد ریال اعتبار اولیه، تیرماه ۱۳۹۸ در بوستان ارغوان آغاز شده است.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]