1399/2/31 چهارشنبه در پیامهای جداگانه صورت گرفت؛ دعوت مسئولان حکم آباد جوین جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی مسئولان شهر حکم آباد جوین در پیامهایی از عموم مردم جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مسئولان شهر حکم آباد جوین در پیامهایی از عموم مردم جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند.

جشنواره کتابخوانی رضوی متعلق به همه مردم ایران است

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه شهر حکم آباد، در پیامی به دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از این جشنواره به عنوان حرکتی فرهنگی و معنوی برای همه مردم ایران یاد کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

جشنواره کتابخوانی رضوی، حرکتی موثر و ارزشمند در جهت ترویج کتابخوانی و سیره ائمه(ع) است.

ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این جشنواره از عموم مردم جهت شرکت در این امر مقدس دعوت می کنم.

جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از راهکارهای ترویج فرهنگ کتابخوانی است

محمد حسن عاشوری، بخشدار بخش عطاملک و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهر حکم آباد نیز طی پیامی از جشنواره کتابخوانی رضوی به عنوان بزرگترین مسابقه کتابخوانی کشور و یکی از روشهای موثر در ترویج فرهنگ کتابخوانی نام برد.   

متن پیام بخشدار حکم آباد به شرح ذیل است:

جشنواره فرهنگی و معنوی کتابخوانی رضوی در سال جاری نیز به قوت و با تلاش مسئولان فرهنگی و کتابخانه عمومی شهر در جریان است.

ضمن تقدیر از فعالیتهای صورت گرفته در  کتابخانه مسروری در خصوص ترویج فرهنگ کتابخوانی  از  همه  همشهریان دعوت نمودند همچون سالهای گذشته با حضور پررنگ خود در این جشنواره، ارادت خود به ائمه اطهار را با مطالعه کتابهایی در حوزه زندگی  امام رضا (ع) ، امام هادی(ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت شاهچراغ(ع)  نشان دهند.

توصیه به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی توصیه به امر خیر است     

مهدی طلوعی نسب، مدیرکشاورزی شرکت کشت و صنعت جوین نیز ضمن شرکت در این جشنواره با معرفی کتاب خورشید رهنمای از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

دراین پیام آمده است:

 مطالعه در ایام قرنطینه که در سال جاری به خاطر شیوع ویروس کرونا بر مردم لازم شده است بهترین راهکار پر کردن اوقات فراغت است.

 شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی را به عنوان مسابقه ای جهت بالابردن آگاهی ها و اطلاعات دینی به همگان توصیه می کنم.

حضور مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی نشان دهنده فرهنگ بالای آنهاست

حسینعلی حکم آبادی، رئیس شورای اسلامی شهر حکم آباد نیز ضمن معرفی کتاب حکمتهای نقوی  مردم را به شرکت در این جشنواره دعوت کرد.

متن پیام وی به شرح ذیل است:

 مردم شهرستان جوین و شهر حکم  آباد با سبقه فرهنگی و تاریخی و حضور پررنگ در دوره قبلی جشنواره کتابخوانی رضوی فرهنگ بالای خود و علاقه به ساحت مطالعه و محبت اهل بیت(ع) را نشان داده اند.

کتابخانه عمومی مرحوم مسروی نیز به عنوان یک باشگاه فرهنگی فعال در سطح شهرستان زمینه این مشارکت و همراهی مردم را فراهم کرده است.

اینجانب از مردم ولایتمدار شهر دعوت می کنم در سال جاری نیز در این برنامه فرهنگی و معنوی حضور پرشور داشته باشند.

گفتننی  است علی لطفی، نویسنده کتاب شاخص دفاع مقدس یعنی خنده های سربی، حجت الاسلام والمسلین حسن فریمانه، روحانی مسجد جامع حکم آباد نیز از عموم مردم برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]