1399/5/8 چهارشنبه با حضور اعضا، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی فیروزه برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه های عمومی فیروزه و بخش طاغنکوه شهرستان فیروزه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزه و همچنین نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش طاغنکوه در محل فرمانداری شهرستان و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

معاون فرماندار فیروزه در این جلسه بر استفاده از فضای مجازی با توجه به شرایط خاص جامعه  به استفاده از ظرفیت فضای مجازی موجود در شهرستان در جهت معرفی فعالیت های کتابخانه ها و جشنواره های کتابخوانی تاکید کرد.

علی گرمابی ادامه داد: در ماههای سپری شده از سال و در ایام مواجهه جامعه با شیوع ویروس کرونا در حوزه فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان برنامه های خوبی جهت ترویج فرهنگ مطالعه و تشویق مردم به رعایت دستورات پزشکی داشتند.

رییس اداره کتابخانه های عمومی فیروزه نیز در این جلسه گفت: برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با اولیوت استفاده از فضای مجازی و پویش های خانواده کتابخوان و دیگر برنامه های فرهنگی که به صورت استانی و کشوری برگزار شد از جمله برنامه های فرهنگی اداره کتابخانه های عمومی در سطح شهرستان بود که با استقبال خوبی از طرف مردم مواجه شد.

حسن شریفی افزود: پیگیری مراحل ساخت کتابخانه عمومی روستای گرماب بزرگ  و همچنین پیگیری فعالیت کتابخانه مشارکتی شهر همت آباد بر تامین منابع برای کتابخانه های مستقر در خانه های فرهنگ و ورزش روستاهای شهرستان از جمله مورادی است که در این جلسه در باره آن تصمیم گیری می شود. 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]