1399/8/14 چهارشنبه به صورت مجازی برگزار شد؛ نشست کتاب خوان کتابداران کتابخانه های عمومی تربت حیدریه در آستانه میلاد رسول مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) نشست کتابخوان کتابداران کتابخانه های عمومی تربت حیدریه به صورت مجازی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در آستانه میلاد رسول مکرم اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) نشست کتاب خوان کتابداران کتابخانه های عمومی تربت حیدریه به صورت زنده از صحفه مجازی اینستاگرام کتابخانه شهید بهشتی برگزار شد.

مسئول کتابخانه شهید بهشتی در ابتدای این نشست هفته وحدت و ایام میلاد حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق بنیانگذار مکتب تشیع را تبریک گفت.

مریم تورچی ادامه داد: این نخستین بار نیست که در اروپا از سوی کشورهای غربی نسبت به مقدسات اسلام و مسلمانان توهین می شود و در این بین مدعیان آزادی زبان به کام گرفته و حتی اقدام به تشویق توهین گنندگان نیز می کنند چرا که آن ها از گسترش اسلام و رشد جمعیت مسلمان هراس دارند.

وی ادامه داد: این اتفاقات وظایف ما را بیشتر میکند و شاید با معرفی کتابهایی پیرامون این پیامبر ختمی مرتبت دین خود را به اسلام و مسلمین ادا کنیم و دهان کسانی که به این ساحت مقدس توهین میکنند را ببندیم.

در ادامه این نشست کتاب خوان مجازی کتابهای ((محمد پیامبری برای همیشه)) نوشته حسن رحیم پور ازغندی توسط مریم تورچی مسئول کتابخانه بهشتی،((بامداد اسلام )) نوشته عبدالحسین زرین کوب توسط مهدی غضنفری کتابدار کتابخانه شهید بهشتی، ((نگین هستی)) نوشته حسین سیدی توسط نسرین السادات منصوری مسئول کتابخانه آیت الله کاشانی، (( یک آسمان سلام )) نوشته افسانه شعبان نژاد توسط الناز میرعلی عضو فعال کتابخانه های شهرستان معرفی شد.

لازم به ذکر است این لایو زنده از صحفه رسمی کتابخانه شهید بهشتی به آدرس beheshti.library   در روز یکشنبه 11 آبان ساعت 10 منتشر شد.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]