1399/8/29 پنجشنبه همزمان با هفته کتاب صورت گرفت؛ دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان همزمان با هفته کتاب، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در ششمین روز از هفته کتاب کتابخوانی و کتابدار  مهدی قاسمی پور رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان با حضوردر اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان دیدار و گفتگو کرد.

 مهدی قاسمی پور،رئیس اداره آموزش و پرورش استثنائی دراین دیدار هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار به به تمامی کتابداران و علاقه مندان به مطالعه و کتابخوانی تبریک گفت.

وی از خدمات ارائه شده در کتابخانه های عمومی را متنوع عنوان کرد و ادامه داد: دانش آموزان با مشکلات خاص هم باید بتوانند از خدمات کتابخانه های عمومی بهره مند شد.

حجت الاسلام علی اکیر سبزیان مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی نیز در این دیدار از حضور مدیر آموزش و پرروش استثنایی خراسان رضوی در اداره کل کتابخانه های عمومی تشکر کرد.


 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]