1399/8/29 پنجشنبه همزمان با هفته کتاب برگزار شد؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش مرکزی خلیل آباد سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش مرکزی شهرستان خلیل آباد با حضور بخشدار ششطراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش مرکزی شهرستان خلیل آباد در فرمانداری با حضور بخشدار ششطراز برگزار شد.

در این جلسه علی موسوی فرد بخشدار ششطراز ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی ، از اقدامات و برنامه های فرهنگی اجرا شده در کتابخانه های شهرستان تقدیر کرد.

وی تاکید کرد: با توجه به شرایط کرونایی امروز و تعطیلی ها و حضور بیشتر خانواده ها در خانه لازم است با تولید محتوای فرهنگی و فراهم کردن بستر فضای مجازی شرایط را برای کتابخوانی خانواده ها و فرزندان فراهم کرد.

حسن احمدی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی خلیل آباد نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از برنامه های فرهنگی از آخرین جلسه انجمن تا زمان کنونی و همچنین به برنامه های هفته کتاب پرداخت.

وی برنامه های تجلیل از خانواده شهدا و نویسندگان بومی، برنامه زیارت اربعین و زیارت از دور نبی(ص) با حضور مسئولین شهرستان و نمایشگاه ها و معرفی کتاب در این برنامه ها، مسابقات کتابخوانی، معرفی کتاب و نمایشگاه ها کتاب، آموزش کاردستی، معرفی منابع و نشریات ارسالی نهاد را از جمله برنامه های فرهنگی دانست.

وی برنیاز شهرستان به کتابخانه سیار تاکید کرد و افزود: پتانسیل خوبی در روستاهای شهرستان با توجه به جمعیت روستا ها بریا فعالیت کتابخانه وجوددارد.

در ادامه ای جلسه هریک از اعضای انجمن به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
 
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]