1399/8/29 پنجشنبه در هفته کتاب؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی قوچان برگزار شد چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قوچان با دیدار خصوصی با اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی قوچان به شیوه گفتگوی چهره به چهره با اعضا  برگزار شد.

در این جلسه برنامه های برنامه ریزی شده اداره کتابخانه های عمومی در فضای مجازی با سرپرست فرمانداری  تشریح شد.

 عباس رضازاده، مقدم سرپرست فرمانداری ضمن تشکر از قعالیتهای اداره کتابخانه های عمومی به شرایط مردم در حال حاضر اشاره کرد.

وی ادامه داد: با توجه به بررسی های فعلی از زمانی که ویروس کرونا مردم را  در شرایط خاصی قرارداده و تمام ابعاد زندگی را تحت الشعاع خود گذاشته  آمارها نشان از افزایش بیماری افسردگی بین مردم را می دهد و  بهترین کار برای سرگرم نمودن مردم و رهایی آنها از این شرایط ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

 رضا زاده مقدم  بخش اعظم بار را بر روی دوش کتابخانه های عمومی است که این فعالیتها می تواند مردم را در شرایط قرنطینه خانگی به سمت و سوی مطالعه سوق دهد.

بهاره قاسمی از برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب  "من و کتاب مقام معظم رهبری" در فضای مجازی، برگزاری هایکوی کتاب،اجرای طرح کتابت راجابگذار در پارکهای عمومی سطح شهر قوچان و عطرافشانی مزار شهدا و معرفی کتاب در باشگاه کتابخوانی، خرید کتاب برای افزایش منابع کتابخانه عمومی آیت الله عطاردی قوچانی(ره) از محل کمک خیرین از جمله بر نامه های اداره کتابخانه های عمومی قوچان د رهفته کتاب یاد کرد.

.
  
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]