1399/6/26 چهارشنبه با حضور اعضای حقیقی و حقوقی؛ سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی فریمان و بخش فرهادگرد برگزار شد سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فریمان با حضور اعضای حقیقی و حقوقی انجمن برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فریمان و بخش فرهادگرد با حضور اعضای حقیقی و حقوقی انجمن در سالن جلسات فرمانداری  برگزار شد.

محمد علی فدایی، معاون عمرانی فرماندار فریمان در ابتدای این جلسه رمز موفقیت کتابخانه های عمومی را برقراری تعامل با دستگاهها و سازمانهای فرهنگی مرتبط عنوان نموده و از فعالیت کتابداران شهرستان در فضای مجازی جهت تبلغ کتاب و کتابخوانی تقدیر نمود .

معاون عمرانی فرماندار فریمان در ادامه گفت : با برنامه ریزی دقیق و منسجم میتوان فعالیتهای خوب کتابداران را منعکس نمود و از ظرفیتهای سایر سازمانها نیز کمک گرفت . 

فدایی در ادامه با اشاره به ظرفیت بسیار خوب آموزش و پرورش  برای استفاده از شبکه شاد  تاکید کرد  از این ظرفیت نیز برای انعکاس فعالیتهای ترویجی کتابخوانی استفاده گردد.

در ادامه جلسه محمد باقر قادری، رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فریمان نسبت به گزارش برنامه های فرهنگی اجرا شده در بستر فضای مجازی اقدام نمود .
قادری برگزاری مسابقات کتابخوانی مجازی در ایام ماه محرم و اجرای طرح «کاروان کتابخوانان حسینی»  به منظور معرفی  و خوانش کتب عاشورای را از مهمترین برنامه های اجرا شده در کتابخانه های عمومی شهرستان فریمان عنوان کرد .

 از مهمترین مصوبات این جلسه  شناسایی شبکه های مجازی دستگاه های اجرایی استان ، بهره گیری از بستر شبکه شاد آموزش و پرورش، ایجاد باشگاه کتابخوانان و همچنین برگزاری کلاس قصه گویی آنلاین برای دانش آموزان  بود .
نسخه قابل چاپ
بيشتر
 [PageVisit]