علی فدایی
1397/5/18 پنجشنبه افتخارآفرینی عضو فعال کتابخانه‌ باقرالعلوم (ع) چناران در آزمون سراسری عضو فعال کتابخانه عمومی باقرالعلوم علیه السلام چناران حائز رتبه 16 آزمون علوم انسانی کنکور سراسری شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چناران، مریم نوروزی رییس اداره کتابخانه های عمومی گفت: ابوالفضل فدایی عضو فعال کتابخانه عمومی باقرالعلوم علیه السلام چناران موفق به کسب رتبه 16 منطقه سه کشوری آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در رشته علوم انسانی شد.

افضلی، کتابدارمسئول کتابخانه عمومی باقرالعلوم علیه السلام نیز گفت: این دانش آموز فعال هشت سال است که در کتابخانه عمومی باقرالعلوم علیه السلام چناران عضو هست و از خدمات فراوان کتابخانه بهره مند شده است.

افضلی ارائه خدمات به روش های گوناگون به علاقه مندان کتابخوانی را از کارکردهای اصلی کتابخانه عمومی یاد کرد و ادامه داد: بسترسازی برای پیروزی و حضور ارزشمند در میدان های علمی و آموزشی دانش آموزان به ویژه در زمینه های تحصیلی و آزمون های سراسری  همیشه مورد توجه ویژه این کتابخانه بوده است.

وی در پایان اظهار داشت: کتابخانه های عمومی به عنوان مکان فرهنگی همیشه در توجه مردم و به ویژه دانش آموزان است و آنان کتابخانه را وسیله ای برای موفقیت خود بر می شمارند.

ابوالفضل فدائی افتخارآفرین آزمون سراسری عنوان کرد: بهره گیری از خدمات کتابخانه عمومی از جمله کتابهای کمک آموزشی و سالن مطالعه از جمله دلایل موفقیت وی در آزمون سراسری بوده است.

فدائی افزود: منابع عمومی و دانشگاهی این کتابخانه گوناگون و سودمند است و امیدوارم کتابهای کمک‌ آموزشی نیز به ‌روزرسانی شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 354