انداده

انداده

کتابخانه عطاملک جوینی
1397/6/21 چهارشنبه بازدید مدیرکل از کتابخانه های عمومی شهرستان جوین مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با حضور در کتابخانه های عمومی جوین با کتابداران کتابخانه ها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جوین، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی با حضور در کتابخانه های عمومی عطاملک جوینی نقاب و شادروان مرحوم مسروی حکم آباد جوین با کتابداران کتابخانه ها دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان در کتابخانه عمومی عطاملک جوینی فعالتیهای ارزشمند این کتابخانه در جهت ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را شایسته تقدیر دانست و از کتابداران کتابخانه برای تلاش و همت در برگزاری هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر کرد.

وی همچنین با حضور در کتابخانه عمومی شادروان مرحوم مسروری شهر حکم آباد جوین گفت: برگزاری برنامه های شاخص فرهنگی و توجه به شاخصه های بومی و محلی شهر حکم اباد در برگزاری برنامه های فرهنگی از جمله مولفه های برجسته کتابخانه مرحوم مسروری است که باعث حضور مردم در کتابخانه شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همچنین با حضور در روستای انداده از کتابخانه این روستا بازدید و وضعیت کتابخانه و چگونگی واگذاری این کتابخانه به اداره کل
و نهادی شدن کتابخانه صحبت و گفتگو کرد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 231