کتابخانه عطار نیشابوری برزنون
نشست کتاب خوان مدرسه ای
1397/9/11 يكشنبه نشست کتاب خوان در مدرسه شهيد علي اكبر برزنوني روستای برزنون به همت مسئول کتابخانه عمومی عطار روستای برزنون نشست کتاب خوان در مدرسه شهید برزنونی روستا برگزار شد. به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، نشست کتاب خوان مدرسه ای در مدرسه شهيد علي اكبر برزنوني روستای برزنون شهرستان نیشابور برگزار شد.

عباسعلی برزنونی مسوول کتابخانه عطار روستای برزنون با اعلام این خبر گفت:دانش آموزان روستای ما، استقبال خوبی از کتابخانه و نشست های کتاب خوان داشته اند که با برنامه ریزی مدون سعی می کنیم در مدارس روستایمان نشست های کتاب خوان را برگزار کنیم و نشست آیان ماه در مدرسه شهید برزنونی برگزار شد که خلاصه کتاب های معرفی شده دراین نشست به شرح ذیل است:

"پشم" نویسنده:کریس آکسیلد/ معرفی‌کننده: فرزانه برزنونی(دانش آموز)

این کتاب به خوانندگان کتاب، چگونگی رسیدن پشم به نخ و بافتن نخ به لباس ، فرش و.... وپشم در سراسر دنیا چگونه استفاده می شود ، وبیشترین پشم تولید شده در جهان در کدام کشور می باشد.

"همه می توانند خلاق باشند" نویسنده:زهرا جهان بخش/  معرفی‌کننده: لیلا  برزنونی(دانش آموز)

موضوع کتاب  فعالیت های خلاقانه و بازی های آموزشی و خلاقیت در کودکان است . این کتاب درباره خلاقیت کودکان و نقاشی کشیدن و به کودکان  خوب دیدن ودقت وتمرکز را یاد می دهد و همچنین همکاری و حل مسئله های روزمره و چگونه تفکری خلاق داشته باشند را می آموزد.

"بیا اتم را بشکافیم" نویسنده:هیزل ریچاردسون / معرفی‌کننده:ریحانه  برزنونی (دانش آموز)

کتاب اتم و شکافت اتمی و انرژی اتمی است . موضوع کلی این کتاب اتم چیست؟ و مولکول ها و ترکیب ها و عنصر ها است و همچنین در درون اتم چه چیز هایی وجود دارد و هسته چیست؟ و چگونه یک اتم را باید شکافت است .

"مروارید مکه" نویسنده:مهری ماهوتی/  معرفی‌کننده: مهدیه برزنونی (دانش آموز)

وضوع این کتاب شعر فارسی درباره حضرت محمد (ص) قبل از هجرتشان است . این کتاب برخی از زندگی حضرت محمد (ص)وپدرشان و آمنه مادرشان و حلیمه دایه ایشان و..... به صورت اشعار نوشته شده است 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 453