علیرضا سخندان
کتابخانه عمومی امام حسن عسکری(ع) مشهد

تقدیر جشنواره
کتابخانه عمومی امام حسن عسکری(ع) مشهد
1397/10/19 چهارشنبه در کتابخانه عمومی امام حسن عسکری(ع) مشهد مقدس صورت گرفت، حضور داور بین المللی فوتبال و تقدیر از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی بازدید داور بین المللی فوتبال کشور از کتابخانه و برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان کتابخانه ای جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه امام حسن عسکری(ع) انجام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، بازدید علیرضا سخندان، داوربین المللی فوتبال کشور از کتابخانه و برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان کتابخانه ای هشتمین «جشنواره کتابخوانی رضوی» در کتابخانه امام حسن عسکری(ع) و نصب تابلو راهنمای کتابخانه در روستا انجام شد.

مراسم تقدیر از برگزیدگان کتابخانه ای هشتمین «جشنواره کتابخوانی رضوی»

مراسم تقدیر از برگزیدگان شرکت کننده در هشتمین «جشنواره کتابخوانی رضوی» در کتابخانه عمومی امام حسن عسکری(ع) برگزار و از حضور آن ها در جشنواره تقدیر شد.

رها عباس زاده، ندا تقی زاده و مائده شیر افکن در بخش نقاشی و ستایش احسانی زاده و زهرا نیکوکار برگزیدگان کتابخانه ای هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی امام حسن عسکری(ع) بودند.

بازدید علیرضا سخندان داوربین المللی فوتبال کشور از کتابخانه

به همت مسئول کتابخانه عمومی امام حسن عسگری(ع)، علیرضا سخندان، دبیر آموزش و پرورش و داور برجسته و بین المللی قوتبال کشور به همراه جمعی از معلمین و دانش آموزان مدرسه از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کردند.

در این بازدید علی پور، مسئول کتابخانه عمومی امام حسن عسگری(ع) به معرفی بخش های مختلف کتابخانه و خدمات ارائه شده در کتابخانه پرداخت و از مسئولین و دانش آموزان خواست ارتباط مستمر و مداوم با کتابخانه داشته باشند.

علیرضا سخندان نیز به نقش کتاب و کتابخانه در پرورش ذهن افراد مخصوصا دانش آموزان اشاره کرد و گفت: همانطور که ورزش برای تقویت و سلامتی جسم انسان مفید است کتاب نیز در ارتقاء سلامت روح انسان مفید می باشد

نصب تابلوی راهنمای کتابخانه در 2 نقطه از روستا

با تلاش و پیگیری مسئول کتابخانه عمومی امام حسن عسگری(ع) و با همکاری دهیار روستا تابلوی راهنما کتابخانه عمومی با هدف دسترسی آسانتر افراد روستا به کتابخانه در 2 نقطه از روستا نصب شد.

شاین ذکر است روستای عسکریه مرکز دهستان میان ولایت بخش مرکزی در غرب مشهد حد فاصل شهر مشهد و چناران واقع گردیده که روستاهای جاده قدیم قوچان از سه راه فردوسی تا آخرین روستا های مربوط به شهرستان مشهد را شامل می شود و  بالغ بر 2000 تن جمعیت دارد.
.


 
کلمات کليدي
کتابخانه عمومی امام حسن عسکری(ع) مشهد, علیرضا سخندان
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 184