1397/12/5 يكشنبه همراه با نشست های کتاب خوان مدرسه ای در نیشابور؛ نشست کتاب خوان در مدرسه شهيد علي برزنوني روستای برزنون به همت مسئول کتابخانه عمومی عطار روستای برزنون نشست کتاب خوان در مدرسه شهید علی برزنونی روستا برگزار شد.
به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، نشست کتاب خوان مدرسه ای بهمن ماه در مدرسه شهيد علی برزنوني روستای برزنون شهرستان نیشابور برگزار شد.

عباسعلی برزنونی مسئول کتابخانه عطار روستای برزنون با اعلام این خبر گفت:دانش آموزان روستای ما، استقبال خوبی از کتابخانه و نشست های کتاب خوان داشته اند که با برنامه ریزی مدون سعی می کنیم در مدارس روستایمان نشست های کتاب خوان را برگزار کنیم و نشست بهمن ماه در مدرسه شهید علی برزنونی برگزار شد.

خلاصه کتاب های معرفی شده دراین نشست به شرح ذیل است:

"تاریخ شفاهی ایران و مبارزات امام خمینی(ره)"نویسنده:اکبر فلاحی /معرفی‌کننده: زهرابرزنونی(دانش آموز)

موضوع اصلی این کتاب درباره امام خمینی و تلاش هایی که ایشان انجام داده اند و همچنین درباره بنیانگذاری انقلاب اسلامی و تبعید ایشان است .

"ساواک" نویسنده:تقی نجاری راد/ معرفی‌کننده: عباسعلی برزنونی(دانش آموز)

موضوع اصلی این کتاب درباره سازمان های اطلاعاتی و جاسوسی از ابتدا تا تشکیل ساواک  بوده ، و اینکه  هدف از تشکیل ساواک چه بوده، و دردولت ساواک با مردم  چگونه عمل می کرد.

"سقوط شاه" نویسنده:فریدون هویدا / معرفی‌کننده: زینب برزنونی (دانش آموز)

 موضوع این کتاب در باره محمدرضا شاه،سیاست و حکومت پهلوی و سختی ها و دگرگونی های شاه

"آشنایی با نظام جمهوری اسلامی" نویسنده:مهدی نظر پور/ معرفی‌کننده:مریم برزنونی (دانش آموز)

 موضوع این کتاب درباره اهمیت رهبری ،شرایط و صفات رهبر،وظایف و اختیارات رهبر نسبت به کل نظام و قوای سه گانه (مجریه و مقننه و قضائیه)و همچنین در دیگر سازمان ها و نهاد ها، ریاست جمهوری ، اصول انتخابات ریاست جمهوری ، وظایف و اختیارات رئیس جمهور ،مجلس شورا ، شورای نگهبان می باشد که خواندن این کتاب ما را با قوانین و حکومت آشنا می کند.


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 288