نشست کتا بخوان
کتابخانه عمومی باغشن نیشابور
1397/11/9 سه‌شنبه همراه با نشست های کتاب خوان شهرستان نیشابور: نشست کتاب خوان در مدرسه شهیدحاج حسن باغشنی روستای باغشن نیشابور به همت مسئول کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) روستای باغش نیشابور نشست کتاب خوان مدرسه ای در این روستا برگزار شد. بنا به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، نشست کتاب خوان مدرسه ای در مدرسه شهیدحاج حسن باغشنی روستای باغشن نیشابور برگزار شد.

مریم ایزدپناه مسئول کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) روستای باغشن با اعلام این خبر گفت:دانش آموزان روستای ما، استقبال خوبی از کتابخانه و نشست های کتاب خوان داشته اند که با برنامه ریزی مدون سعی می کنیم در مدارس روستایمان نشست های کتاب خوان را برگزار کنیم و نشست بهمن ماه در مدرسه شهید حسن باغشنی برگزار شد که خلاصه کتاب های معرفی شده دراین نشست به شرح ذیل است:

"لبخندهای ماه" اثر مرتضی دانشمند / معرفی کننده: پوریا باغشنی(دانش آموز)

 این اثر می‌تواند در شناساندن برترین الگوی عملی بندگی و انسانیت یعنی حضرت محمد(صلوات الله علیه و آله) به کودکان، چگونگی اخلاق اسلامی و سبک زندگی درست مورد استفاده قرار گیرد.

"زمین در فضا"ترجمه و تدوین علیرضا اسبقی/ معرفی کننده: امیرمحمد باغشنی(دانش آموز)

این کتاب از مجموعه اولین کتابخانه من شامل پرسشهایی است که درباره زمین,ماه و خورشید,ستارگان و فضا پرسیده شده  و پاسخ آن در صفحه روبروی سوال قرار دارد.

"زال و سیمرغ"به روایت م.آزاد / مجتبی دهقانی فیروز آبادی(دانش آموز)

داستانی بر اساس شاهنامه فردوسی به زبان کودکانه  در این کتاب بیان شده است.

"قصه های قبل از خواب"نویسنده: لیلا خیامی/ معرفی کننده: مسعود باغشنی(دانش آموز)

این کتاب از مجموعه 12جلدی قصه های  قبل از خواب نشر عروج اندیشه می باشدکوتاه بودن داستانها مزیت این کتاب به شمار می رود

"ساعت من طلا شده"تالیف سیدجواد معلم/ معرفی کننده: محمدجواد هراتی(دانش آموز)

متن این کتاب برگرفته از کتاب برکات حضرت ولی عصر(عج)نوشته همان مولف می باشد.متن کوتاه و نقاشی ها و تصویرگری رسای این کتاب از جذابیتهای آن به شمار میرود.قصه مربوط به یکی از کرامات امام زمان به شیعیان می باشد

 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 298