پدافند غیر عامل
1397/5/17 چهارشنبه در جلسه شورای پدافند غیرعامل کتابخانه های عمومی مطرح شد، کتاب پدافند غیرعامل است مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در جلسه شورای پدافند غیر عامل اداره کل از کتاب به عنوان پدافند غیرعامل یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در جلسه شورای پدافند غیر عامل اداره کل از کتاب به عنوان پدافند غیرعامل یاد کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در این جلسه با تاکید براهمیت و جایگاه پدافند غیرعامل در پیشگیری از مشکلات و آسیبهای اجتماعی گفت:کتاب پدافند غیرعامل است و استفاده از کتاب و کتابخانه و کتاب خوانی با  تزریق آگاهی و دانایی به اجتماع نقش موثری در جلوگیری از ایجاد معضلات اجتماعی دارد.

وی ادامه داد: نگاه به این مقوله در استان خراسان رضوی باید ویژه تر باشد و کتابخانه های عمومی با برگزاری برنامه های ویژه پدافند غیرعامل، استان خراسان رضوی را به عنوان استان پایلوت توجه به پدافند غیرعامل در کتابخانه ها معرفی می کنند.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان ادامه داد: برگزاری نشست کتاب خوان پدافند غیرعامل، برگزاری مسابقه کتابخوانی با همکاری اداره کل پدافند غیرعامل، نمایشگاه تخصصی حوزه پدافند غیر عامل در یکی از کتابخانه های اصلی مشهد مقدس و درخواست برگزاری دوره آموزشی آشنایی با پدافند غیرعامل برای کتابداران از جمله برنامه هایی است که در این هفته اجرایی خواهد شد.

وی ادامه داد: تهیه و تولید بسته های مناسبتی کتاب از جمله بسته های پدافند غیرعامل نیز در حوزه منابع اداره کل کتابخانه ها اجرایی می شود.

در پایان این جلسه رابط خبری اداره کل کتابخانه های عمومی و اداره کل پدافند غیر عامل معرفی شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 362