روز هلال احمر
1398/2/25 چهارشنبه به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر انجام شد، دیدار کتابداران کتابخانه آیت الله کاشانی با کارکنان هلال احمر تربت حیدریه به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر کتابداران کتابخانه آیت الله کاشانی با ریاست و پرسنل جمعیت هلال احمر تربت حیدریه دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های تربت حیدریه، همزمان با روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر کتابداران کتابخانه آیت الله کاشانی با ریاست و پرسنل جمعیت هلال احمر تربت حیدریه دیدار کردند.

مسئول کتابخانه آیت الله کاشانی در این دیدار گفت: فعالیت در حوزه داوطلبی که در حقیقت ، اساس کار جمعیت هلال احمر محسوب می شود، نیازمند روحیه ای فداکارانه و انجام اموری فراتر از وظیفه و شغل است و اگر در این خصوص موفق عمل کنیم، می توان به افزایش سرمایه اجتماعی در فضای این سازمان بزرگ مردم نهاد دست یافت.

نسرین منصوری ادامه داد: تجلیل از روز جهانی جمعیت هلال احمر، در واقع تجلیل از کرامت انسانی، فرهنگ کمک رسانی،الگوی انسان دوستی و خیراندیشی است. جمعیت هلال احمر کسانی هستند که با جان و دل، کمک به نوع بشر، به دور از تمام گرایش های سیاسی،قومی،ملی و مذهبی را سر لوحه کارشان قرارداده، با تمام تلاش، در خدمت انسانهای نیازمند قرار دارند.

در ادامه این دیدار با اهدای گل و کتاب به کارمندان هلال احمر این روز را به ایشان تبریک گفته و از زحمات خالصانه آنها تقدیر کردند و از خداوند منان، توفیقات همه آنان را در عرصه های کمک رسانی و خدمات بشر دوستانه خواستار شدند.

لازم به ذکر است جمعیت هلال احمر تربت حیدریه در جنب کتابخانه آیت الله کاشانی واقع هست و این دیدار به پاس دیدار و تقدیر از کتابداران این کتابخانه توسط جمعیت هلال احمر در هفته کتاب صورت گرفت. 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 84