نشست کتاب خوان
1397/12/27 دوشنبه به همت کتابخانه عطار نیشابوری برگزار شد؛ نشست کتاب خوان در دبستان حضرت محمد (ص) روستای برزنون به همت کتابخانه عمومی عطار روستای برزنون نیشابور نشست کتاب خوان در مدرسه حضرت محمد(ص) روستا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نشست کتابخوان مدرسه ای اسفند ماه در مدرسه ابتدایی حضرت محمد(ص) روستای برزنون شهرستان نیشابور برگزار شد.

عباسعلی برزنونی مسئول کتابخانه عطار نیشابوری روستای برزنون با اعلام این خبر گفت: درآخرین ماه سال 97 نشست کتاب خوان مدرسه ای با درخواست و علاقه اعضا و دانش آموزان روستای برزنون، در مدرسه ابتدایی حضرت محمد (ص)  برگزار شد.

در این نشست کتاب های ذیل معرفی شد:

 "میدان نبرد ذهن" نویسنده: جویس مایر / معرفی‌کننده:عباسعلی برزنونی(کتابدار)

 موضوع این کتاب در باره کودکان مسیحی، چگونگی زندگی مذهبی، چگونگی اندیشه و تفکر نوجوانان مذهبی و مسیحی، مبارزات معنوی و ... است.

"نجات دنیا در چند ساعت" نویسنده: جو ریدمن  / معرفی‌کننده:حسن برزنونی (دانش آموز)

موضوع اصلی این کتاب در باره اینکه محیط زیست، بازیافت مواد، هدر ندادن انرژی، استفاده دوباره از مواد دور ریختنی است .

"چهارمی ها " نویسنده:مسلم قاسمی  /معرفی‌کننده:  امیر علی روانسالار(دانش آموز)  

 موضوع این کتاب نمایشنامه برای کودکان و دانش آموزان است که به صورت گروهی می توانند آن را اجرا کنند . این کتاب پنج نمایشنامه دارد که به شکل های مختلف نوشته شده است .

" دایناسورها" نویسنده:کلر لولین/ معرفی‌کننده: امیر علی برزنونی  (دانش آموز)

 موضوع این کتاب درباره دایناسور ها و چگونگی زندگی آنها است . این کتاب به ما توضیح می دهد که دایناسور ها چگونه جانوارانی بوده اند .


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 447