طرح همیاران
1397/12/22 چهارشنبه در آستانه سال نو انجام شد، طرح همیاران سبز در کتابخانه عمومی دکتر عباس حری مشهد در استانه سال نو اجرای طرح همیاران سبز در کتابخانه عمومی دکتر عباس حری مشهد اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در آستانه سال نو طرح "همیاران سبز" در کتابخانه عمومی دکتر عباس حری مشهد در حال برگزاری است.

مسئول کتابخانه عمومی دکتر عباس حری، هدف از برگزاری این طرح را مشارکت اعضای کتابخانه در زیباسازی و ایجاد طراوت و تازگی در فضای کتابخانه توصیف نمود و خاطر نشان کرد: آموزش، فرهنگ و سرگرمی در مکان های سرد و خشک و بی روح قابل تحقق نیستند؛ لذا لازم است کتابخانه های عمومی به گونه ای طراحی شوند که برای افرادی که در آنها حضور می یابند محیطی شاد، جذاب و راحت فراهم شود.

وجیهه حسینی ادامه داد: طرح "همیاران سبز" از روز 15 اسفند همزمان با روز درختکاری در کتابخانه دکتر حری آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد. علاقه مندان جهت شرکت در این طرح، می توانند با مراجعه به کتابخانه، گلدانی را دریافت کرده و گل دلخواه خود را در آن بکارند. گلدان به نام فرد همیار در کتابخانه نامگذاری شده و فرد می تواند در کتابخانه از آن مراقبت و نگهداری کند. 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 145