عضویت کتابانه مرکزی
1397/11/21 يكشنبه در کمتر از سه روز بعد از افتتاح کتابخانه محقق شد، عضویت بیش از 6000 نفر در کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد مقدس در فاصله زمانی سه روز بعد از افتتاح کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد مقدس تعداد اعضای کتابخانه به بیش از 6000 نفر رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، در فاصله زمانی سه روز بعد از افتتاح کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد مقدس تعداد اعضای کتابخانه به بیش از 6000نفر رسید.

معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: استقبال مردم و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی از کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد مقدس بی نظیر وباشکوه بوده است و تنها بعد از سه روز از افتتاح کتابخانه تعداد اعضای کتابخانه از شش هزارنفر گذشته است.

مهری عاقبتی ادامه داد: با توجه به عظمت و فضای منحصر به فرد کتابخانه مرکزی مشهد مقدس و خدمات متنوع کتابخانه این میزان استقبال از خدمات آن قابل پیش بینی بوده است.

وی یادآور شد: با کسب مجوز لازم از نهاد کتابخانه های عمومی کشور عضویت در این کتابخانه تا پایاندهه مبارک فجر رایگان است.

شایان ذکر است کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد مقدس در 6طبقه و با زیربنای بیش از 11هزارمتر مربع 15بهمن ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر کل کتابخانه های عمومی کشور، مسئول کمیته کتابخانه های عمومی ایفلا، رئیس سازمان حج و زیارت ، استاندار خرسان رضوی و جمعی از مسئولان کشوری و استانی به بهره برداری رسید.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 401