خبرگزاری فارس

صدا و سیما

صبح توس

شهرآرا
1397/5/17 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی: خبرنگاران افسران جبهه روشنگری و بصیرت هستند مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در بازدید از دفاتر روزنامه ها و خبرگزاریهای استان در روز خبرنگار، از خبرنگاران به عنوان افسران جبهه روشنگری و بصیرت افزایی جامعه یاد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در بازدید از دفاتر روزنامه ها و خبرگزاریهای استان در روز خبرنگار، از خبرنگاران به عنوان افسران جبهه روشنگری و بصریت افزایی جامعه یاد کرد.

حجت الاسلام سبزیان در محل دفتر خبرگزاری فارس گفت: روز خبرنگار را به‌افسران جبهه روشنگری و بصیرت  تبریک می‌گویم و امیدوارم که روز به‌روز فضای آگاهی و اطلاع مردم از رخدادهای خوب کشور بیشتر شود و قلم شما فقط برای نشاط و امیدبخشی بچرخد و اخبار که رصد می‌کنید، کمکی به‌مسئولان باشد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی با بیان اینکه کتاب هم یک رسانه است؛ ادامه داد:امیدواریم رسانه های عمومی  به‌عنوان جریانهایی تاثیرگذار،موثر و ذائقه‌ساز توجه به‌کتاب، کتابخوانی و مطالعه مردم را بیش از پیش در دستور کار خود قرار دهند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی در ادامه با حضور در محل دفتر پایگاه خبری تحلیلی صبح توس روز خبرنگار را به خبرنگاران این مجموعه نیز تبریک گفت.

حجت الاسلام سبزیان در ادامه با حضور در محل صدا و سیمای خراسان رضوی با محسن نصرپورمدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران صدا و سیمای خراسان رضوی از پوشش مطلوب خبری اخبار مربوط به حوزه فرهنگ و کتاب و کتاب خوانی در صدا و سیمای خراسان رضوی تقدیر و تشکر کرد.

سبزیان ادامه داد: خبرهای خوبی در کتابخانه های عمومی استان در پیش است و با توجه به قول مساعد استاندار و بیان دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور مبنی بر افتتاح کتابخانه مرکزی مشهد در دهه فجر امیدواریم این خبرهای خوب با اطلاع رسانی مناسب رسانه ها و صدا و سیما باعث نشاط و شادابی و رونق امید در جامعه شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در ادامه از دفتر خبرگزاری ایرنا بازدید و روز خبرنگار را به  خبرنگاران این خبرگزاری نیز تبریک گفت.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 368