محمد حسین داودی
1398/1/26 دوشنبه با اهدای بیش از 300بسته فرهنگی کتاب و اسباب بازی، خیر نیک اندیش کاشمری به پویش بهار مهربانی پیوست محمد حسین داودی خیر نیک اندیش کاشمری با اهدای بیش از 300بسته فرهنگی کتاب و اسباب بازی به پویش بهار مهربانی پیوست
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، محمد حسین داودی خیر نیک اندیش کاشمری با اهدای بیش از 300بسته فرهنگی کتاب و اسباب بازی به پویش بهار مهربانی پیوست.

این خیر نیک اندیش کاشمری گفت: شاد کردن دل کودکان مناطق اسیب دیده از سیل حداقل کاری است که بتوانیم خود را در درد و ناراحتی هموطنانمان شریک کنیم.

داودی ادامه داد: کتاب و اسباب بازی ابزاری هستند که هر کدام به نحوی می تواند به راحتی در شرایط دشوار زندگی کنونی سیل زدگان باعث سرگرمی بچه ها باشد.

شایان ذکر است طرح بهار مهربانی با هدف کمک به کودکان مناطق سیل زده از طرف نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حال اجرا است و در خراسان رضوی نیز با جمع آوری هدایای مردمی در کتابخانه های عمومی، کتاب و اسباب بازیهای اهدایی مردم در قالب کاروان اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به مناطق سیل زده شمال کشور ارسال خواهد شد.


#نمی گذارم – سیل – کودکی – فرزندانمان – را - ببرد
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 133