1398/2/15 يكشنبه نشست کتاب خوان در کتابخانه علامه طباطبایی مشهد با حضور اعضای فعال نوجوان کتابخانه علامه طباطبایی مشهد نشست کتاب خوان کتابخانه ای برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، با حضور اعضای فعال نوجوان کتابخانه علامه طباطبایی مشهد نشست کتاب خوان کتابخانه ای برگزار شد.

دراین نشست کتابهای ذیل معرفی شد:

"بازی بقا" نوشته  آر. ال. استاین / معرفی شده توسط آقای علی هاجری

این کتاب از مجموعه 15 جلدی کتابهای تالار وحشت می باشد. به گفته آقای هاجری در این رمان آپریل و دوستش در جزیره ای دور افتاده رها شده اند. و آرزوی بازگشت به زندگی عادی داشتند. ولی او هیچگاه نمی تواند به زندگی عادی برگردد. چون یک فرد یا چیز شیطانی همیشه به دنبال اوست.

"آزمایش های جور وا جور اعضای بدن" نوشته نیک آرنولد /معرفی شده توسط مهدیار ثابتی

معمولا اعضای بدن انسان با هم متناسب است و ایجاد این تناسب به عهده ژنها می باشد و می شود آنها را اندازه گیری کرد. در این دوره از کتابهای علوم ترسناک نوجوانان به صورت سرگرم کننده با آزمایشهای مختلف درباره بدن انسان آشنا می شوند و به اطلاعات آنها در این زمینه افزوده می شود.

"افسانه های مشرق زمین" نوشته بهجت عباسی / معرفی شده توسط سعید روحبخش

این کتاب توسط بهجت عباسی گردآوری شده است و نشر آبنوس آن را منتشر کرده است که شامل 34 قصه از دیگر کشورهای آسیایی می باشد. که نثری روان دارد.

"صلوات؛ کیمیای نبوی" هیئت تحریریه حضور/ معرفی شده توسط مهدی ظفر کارگر

این کتاب مشتمل است بر تفاسیر آیه صلوات، احادیث مربوط به صلوات و همچنین داستانهایی که درباره اعجاز صلوات است. چه بسیار افرادی که دردهای مادی و معنوی خود را با ذکر صلوات درمان کرده اند و به درجات بالا رسیده اند. و سفره های ختم صلوات از این نمونه است که تأثیرات شگرفی بر شرکت کنندگان دارد.

"فریاد در تاکستان"محمد خسروی راد / معرفی شده توسط خانم لیلا حیدری (مسئول کتابخانه)
کمتر کسی است که نام دکتر شیخ پزشک حاذق مشهدی را نشنیده باشد. این کتاب حکایاتی است درباره طبابتهای این پزشک بزرگوار. دکتر شیخ هنگام روبروشدن با بیمار، تنها به معاینات بالینی توجه ندارد، بلکه به حالات روحی و شرایط زندگی و کسب و کار بیمارش هم توجه داشته و با نهایت دقت و دلسوزی به مسائل بیمارانش می پرداخته است.
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 96