جلسه هم اندیشی در شهراباد بردسکن
1398/2/25 چهارشنبه با حضور فرمانده بسیج،دهیاران و فعالین فرهنگی برگزار شد، جلسه هم اندیشی جشنواره کتابخوانی رضوی در شهر شهرآباد بردسکن جلسه هم اندیشی جشنواره کتابخوانی رضوی در شهر شهرآباد بردسکن با حضور فرمانده بسیج خواهران و دهیاران و فعالین فرهنگی این شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی جلسه هم اندیشی جشنواره کتابخوانی رضوی در شهر شهرآباد بردسکن با حضور فرمانده بسیج خواهران و دهیاران و فعالین فرهنگی این شهر برگزار شد.

 مهدی زارعی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بردسکن ضمن تقدیر و تشکر از مسوولین شهر شهرآباد در اعلام آمادگی جهت برگزاری این جشنواره خاطر نشان شد نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت مناسبی است تا بتوانیم به نشر معارف رضوی پرداخته و همچنین در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی گام برداریم.

وی ادامه داد: به برکت جشنواره رضوی می توان به معرفی ظرفیت کتابخانه های عمومی کمک کرد و نشان داد که کتابخانه ها از حالت سنتی ورود و خروج کتاب خارج شده و به سمت شکوفایی استعداد ها و خلاقیت ها حرکت می کند.

مهدی زارعی از شیوه نامه متفاوت برگزاری این مسابقه نسبت به سالهای قبل خبر داد و استفاده از فضای مجازی بصورت هدفمند را قابل تقدیر دانست.

ویبا اشاره به تبیین شیوه نامه جشنواره که توسط مسوول فرهنگی شهرستان سرکار خانم ملاپور ارائه شد، پویش های مجازی را حرکتی کیفی در جهت شناخت سیره رضوی به کودکان در قالب شعر و داستان بیان کرد و با جذابیت معرفی و خوانش کتاب برای کودکان و نوجوان در جمع های متفاوت موجبات انس با کتاب را فراهم می نمائیم.

در ادامه سخنان آقای زارعی هر یک از مدعوین به بیان دیدگاههای خود پرداخت و مقرر گردید حلقه های صالحین حوزه بسیج خواهران در گروههای مختلف به کتابخانه مراجعه و به برگزاری نشست کتابخوان ویژه جشنواره رضوی بپردازند و همچنین مقرر شد تبلیغات جشنواره به عهده شهرداری شهر شهرآباد گذاشته شود و کانونهای فرهنگی نیز جلساتی با مسوول کتابخانه استاد احمد گلچین معانی داشته باشند و نیز دهیاران فعال بخش شهرآباد متعهد گردیدند در اسرع وقت شرایط حضور کتابداران برای تبیین و برگزاری جشنواره را با واحدهای فعال روستا فراهم نمایند.


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 68