1397/9/7 چهارشنبه در هفته کتاب توسط کتابخانه شهید هاشمی نژاد بیدخت صورت گرفت، برگزاری 12 نشست کتابخوان کتابخانه ای و مدرسه ای جزایری مسئول کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد بیدخت از برگزاری 12 نشست کتاب خوان مدرسه ای و کتابخانه ای توسط کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد بیدخت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد و به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی تعداد  2 نشست مدرسه ای و 10 نشست کتابخانه ای در محل کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژادبیدخت برگزار گردید. در مجموع این نشست ها 69 کتاب توسط 69 کودک، نوجوان و بزرگسال معرفی شد.

جزایری مسئول کتابخانه شهید هاشمی نژاد بیدخت هدف از برگزاری این نشست ها را به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و انتقال تجربیات افراد کتابخوان به سایر علاقه مندان و ترویج فرهنگ مطالعه در میان اقشار مختلف جامعه بیان کرد و افزود: هفته کتاب امسال استقبال مدارس و مهد کودک های سطح شهر بیش از پیش بود به طوری که حدود 30 بازدید کلاسی و مدرسه ای از کتابخانه به همراه برگزاری کارگاه های مرجع شناسی، مسابقات، حلقه های مطالعاتی، زنگ های مطالعه،تقدیر از اعضای فعال کتابخانه، عضویت رایگان و ...تنها بخشی از فعالیت های کتابخانه در هفته کتاب امسال بود.

جزایری با تاکید بر ارتقاء فرهنگ مطالعه در رده سنی کودک و نوجوان بیان کرد: کتابداران یابد ارتباط بیش تری با مربی های مراکز پیش دبستانی و مدیران مدارس ابتدایی و راهنمایی داشته باشند.


 
 

 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 294