کتابخانه هجرت مشهد
1397/8/15 سه‌شنبه برنامه های فرهنگی در کتابخانه عمومی هجرت مشهد مقدس به همت کتابخانه عمومی هجرت مشهد مقدس، 3 نمایشگاه کتاب مناسبتی با عنوان نوجوان فهمیده،اربعین حسینی و دانش آموزان دیروز در محل این کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مشهد، به همت کتابخانه عمومی هجرت مشهد مقدس، 3 نمایشگاه کتاب مناسبتی با عنوان "نوجوان فهمیده" ، "اربعین حسینی" و"دانش آموزان دیروز" در محل این کتابخانه برگزار شد.

برگزاری نمایشگاه کتاب "نوجوان فهمیده"

به همت کتابخانه عمومی هجرت مشهد مقدس، نمایشگاه کتاب "نوجوان فهمیده" در محل کتابخانه برگزار گردید. بی بی فاطمه حسینی مسئول کتابخانه عمومی هجرت گفت: این نمایشگاه به مناسبت سالروز شهادت محمدحسین فهمیده و روز نوجوان برگزار گردید. وی افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی قشر نوجوان با زندگی و شخصیت بی نظیر دانش آموز شهید محمدحسین فهمیده می باشد.

برگزاری نمایشگاه کتاب "اربعین حسینی"

به همت کتابخانه عمومی هجرت مشهد مقدس، در ایام اربعین سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، نمایشگاه کتاب "اربعین حسینی" در محل کتابخانه برگزار گردید. بی بی فاطمه حسینی مسئول کتابخانه عمومی هجرت گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه، آشنایی با زندگی و سیره حضرت امام حسین(علیه السلام) و شناخت این قیام مقدس و مسائل روز عاشورا می باشد.

برگزاری نمایشگاه کتاب و عکس "دانش آموزان دیروز" همزمان با سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مشهد، به همت کتابخانه عمومی هجرت، همزمان با 13 آبان ماه، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، نمایشگاه کتاب و عکس با عنوان "دانش آموزان دیروز" در محل این کتابخانه برگزار گردید. وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی نسل جوان و دانش آموز با وقایع مربوط به تسخیر سفارت آمریکا و هدف و انگیزه دانشجویان و دانش آموزان از این اقدام انقلابی عنوان کرد.


بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 222