نشست کتاب خوان
کتابخانه عمومی شهید رجایی مشهد مقدس
1397/11/9 سه‌شنبه برگزاری نشست کتاب خوان در کتابخانه شهید رجایی مشهد به همت کتابخانه عمومی شهید رجایی نشست کتاب خوان کتابخانه ای در سالن مطالعه کتابخانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مشهد، نشست کتاب خوان کتابخانه ای با حضور مسئول واعضاءکتابخانه برگزار شد

دراین نشست 5 نفراز اعضاکتب خوانده شده خود رابه اشتراک گذاشتند.

مریم دولتی، مسئول کتابخانه شهید رجایی افزود:هدف از برگزاری این نشست ها، ترویج فرهنگ ارزشمند کتابخوانی وبه اشتراک گذاشتن کتاب های خوانده شده با دیگران می باشد.

5 عنوان کتاب معرفی شده در این نشست به شرح زیر می باشد:

«هنر هدف گذاری وبرنامه ریزی» نویسنده:سعید قاسمی / ارائه دهنده:اعظم هاشمی

تعيين اهداف، موضوعي چالشي است. چگونه اهداف خود را از ميان بي‌شمار اهداف ممكن، براي خود، گروه كاري خود و يا كاركنان تحت مديريت خود انتخاب كنيد؟ در اين كتاب با مرور فرايند هدف‌گذاري، ايده‌ها و نكته‌هاي مهمي براي غلبه بر چالش‌هاي هدف‌گذاري شرح داده شده است. شفافيت اهداف، تعريف اهداف گروه كاري بر مبناي تغييرات صنعت و سازمان، تعيين اولويت‌ها در زماني كه اهداف با يكديگر تعارض دارند، و استفاده از نقاط قوت گروه براي تحقق اهداف مورد نظر، بخشي از مطالبي است كه در اين كتاب به آنها پرداخته‌ شده است.

«بهترین های سوپ جوجه برای روح» نویسنده: جک کنفیلد /ارائه دهنده: آیناز دباغ

تقریباً همه ی ما، یک یا چند معلم خود را به یاد می آوریم که تأثیر بسزایی در شکل گیری آینده ی ما داشته اند. در حقیقت، خارج از دایره ی خانواده، این معلم ها هستند که بیش از هر کس دیگر در زندگی ما نقش ایفا می کنند. داستان های این کتاب که با کمک طیفی گسترده از معلم ها، مشاورین، مدیران و دانش آموزان سابق نوشته شده، معلمین را متقاعد می کند که جامعه، اکنون بیش از هر زمان دیگری به آن ها نیاز دارد. مطالعه ی این اثر ارزشمند برای همه ی معلم ها و دانش آموزان فعلی و سابق ضروری است. مخاطبین کتاب سوپ جوجه برای روح معلم، درس های گرانبهایی را درباره ی تشویق به ادامه ی مسیر، قدرت عشق، اهمیت ریسک پذیری در کلاس درس و موضوعات مهم دیگر خواهند آموخت و درخواهند یافت که می توان چالش های سخت و به ظاهر جان فرسا را به فرصتی برای دگرگون ساختن زندگی انسان ها تبدیل کرد

« آثار وبرکات صلوات» نویسنده: محمد رضا جعفری نیا/ ارائه دهنده: مهسا رضاپور جاغرق

یکی از سنت های اصیل و ارزشمند الله، صلوات بر پیامبر وآل او(صلی الله علیه و اله)است . صلوات بهترین ذکر برای برآوردن حاجات ، درمان امراض و رفع گرفتاری ها ست . مسلمانان هر روز، حداقل 9 مرتبه در نماز های یومیه آن را بر زبان جاری می کنند.حضرت علی (علیه السلام) فرمود :دعایی مستجاب است که در اول و آخر آن، بر محمد و آل او (صلی الله علیه و اله) صلوات فرستادو در جایی دیگر امام صادق (ع) می فرماید؛ هر کس می خواهد درهای آسمان به روی او گشوده شود بر محمد وآل محمد(ص) صلوات بفرستد.

«بلندیهای بادگیر » نویسنده: امیلی برونته / ارائه دهنده: فاطمه سبحانی

بلندی‌های بادگیر که در ایران به نام عشق هرگز نمی‌میرد نیز شناخته می‌شود یکی از رمان‌های شاخص کلاسیک و دوره ویکتوریا می‌باشد که امیلی برونته آن را در سال ۱۸۴۷ منتشر کرده است. این کتاب که تنها رمان به جامانده از امیلی برونته است در زمان خود به دلیل ساختار جدیدی که در آن بکار رفته بود و همچنین لحن شاعرانه راوی داستان مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و با گذشت زمان به یکی از محبوب‌ترین رمان‌های دنیا تبدیل شد.

"شفابخشی خوراکیها" نویسنده: جین کارپر / ارائه دهنده آسیه حسین زاده

موضوع این کتاب درباره رژیم درمانی ،تغذیه ونقش آن درارتباط با بیماریها به زبانی ساده می باشد .


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 280