فرنگیس حیدرپور
1397/7/19 پنجشنبه فرنگیس حیدرپور راوی و خاطره گوی کتاب فرنگیس: هنوز هم در مقابل حمله دشمن تبر به دست می گیرم فرنگیس حیدر پور شیرزن کرمانشاهی که با تبر به جنگ مردوزان بعثی رفت در همایش خوانش کتاب «فرنگیس» در مشهد گفت: اکنون نیز اگر خدایی ناخواسته جنگی شود چندبرابر بیشتر از گذشته مقاومت می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، فرنگیس حیدر پور شیرزن کرمانشاهی که با تبر به جنگ مردوزان بعثی رفت در همایش خوانش کتاب «فرنگیس» در مشهد گفت: اکنون نیز اگر خدایی ناخواسته جنگی شود چندبرابر بیشتر از گذشته مقاومت می‌کنیم.

در ادامه فرنگیس حیدرپور؛ شیرزن کرمانشاهی و قهرمان کتاب «فرنگیس» در پاسخ به سئوالی که آیا تمام مردمان روستایش مانند او هستند، اظهار داشت: روستای آوه‌زین در 200 کیلومتری کرمانشاه است و تا آنجا حدود 3 ساعت راه است. تمام مردم روستای ما اینچنین بوده و حتی بیشتر از من شجاع هستند. ما روحیه خوبی داریم و این خاصیت زندگی کوهستانی است.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه تبر معروف داستان اکنون کجاست، تصریح کرد: تبر بر سر سرباز عراقی جا ماند. او دشمن بود باید با دشمن محکم برخورد کرد اکنون نیز اگر خدایی ناخواسته جنگی شود چندبرابر بیشتر از گذشته مقاومت می‌کنیم.

حیدرپور یادآور شد: رسیدن خدمت مقام معظم رهبری و همچنین سفر به مشهد و زیارت امام رضا(ع) حس خوب و خاصی داشت و از آن بسیار خوشحال هستم.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 182