کتاب خوان هجرت
1398/2/21 شنبه با معرفی منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد، نشست کتاب خوان در کتابخانه عمومی هجرت مشهد مقدس به همت کتابخانه عمومی هجرت مشهد و با همکاری دبستان دخترانه گلچین کتاب های رده سنی کودک نهمین «جشنواره کتابخوانی رضوی» در نشست کتاب خوان کتابخانه ای معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به همت کتابخانه عمومی هجرت مشهد و با همکاری دبستان دخترانه گلچین کتاب های رده سنی کودک نهمین «جشنواره کتابخوانی رضوی» در نشست کتاب خوان کتابخانه ای معرفی شد.

سمیه احمد نژاد، مسئول کتابخانه عمومی هجرت مشهد گفت: با هدف ترویج سیره رضوی و تبلیغ نهمین «جشنواره کتابخوانی رضوی»، نشست کتاب خوان با معرفی کتاب های رده سنی کودک نهمین «جشنواره کتابخوانی رضوی» در کتابخانه عمومی هجرت برگزار شد.

در این نشست 4 کتاب به شرح ذیل معرفی شد:

«8 قصه از امام جواد(ع)» نویسنده: حسین فتاحی / ارائه توسط: فاطمه سهیلی(دانش آموز)

کتاب «8 قصه از امام جواد(ع)»، شامل مجموعه هشت قصه است در 104 صفحه و حسین فتاحی آن را روایت و سید حسام‌الدین طباطبایی تصویر کرده است و اتشارات قدیانی آنرا به چاپ رسانده و مخصوص گره سنی ج می باشد.
«آرزو، آخرین سفر، عموی مهربان، خوش به حال قاسم، مهمان غریب، روزی که عید من شد، درخت خشکیده و روزی که مثل دیروز نبود»؛ عناوین داستان‌های این مجموعه هستند.

«فاطمه و فاطمه»شباهت های حضرت معصومه(س) با حضرت زهرا(ع) نویسنده: سید محمد مهاجرانی / ارائه توسط: نیایش بهشتیان(دانش آموز)

کتاب «فاطمه و فاطمه»، شباهت های حضرت معصومه(س) با حضرت زهرا(ع)، سروده سید محمد مهاجرانی است در 24 صفحه مصور رنگی و کلثوم نظری آن را تصویرگری کرده و اتشارات زاِیر آستان مقدس قم به چاپ رسانده و مخصوص گره سنی ب می باشد.

«کبوترها و آهوها»نویسنده: سید احمد میرزاده/ ارائه توسط: آوا فاتحی(دانش آموز)

کتاب «کبوترها و آهوها»، سروده سید احمد میرزاده است که در 32 صفحه مصور رنگی و نیلوفر میرمحمدی تصویرگری کرده و اتشارات به نشر (آستان قدس رضوی) آنرا به چاپ رسانده و مخصوص گره سنی ب می باشد.
این کتاب برنده دیپلم افتخار نخستین جشنواره کتاب سال رضوی(1384) بوده است.

«امام رضا علیه السلام»نویسنده: زهرا عبدی / ارائه توسط: سیده ستایش بهشتی(دانش آموز)

کتاب «امام رضا علیه السلام»،  داستان زندگی امام رضا علیه السلام از نوزادی تا شهادت ایشان در 28 صفحه و زهرا عبدی آن را روایت و کیانا میرزایی به تصویر در آورده است و اتشارات کتاب جمکران آنرا به چاپ رسانده و مخصوص گره سنی ب و ج می باشد. 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 107